رفع گودی زیر چشم با آرایش

سياهي دور چشم باعث مي شود که شما خسته و بيمار به نظر برسيد . کمبود خواب ، آلرژي ، وراثت و هورمونها ،همگي مي توانند باعث سياهي دورچشم شوند. اما شما مي توانيد با استفاده از يک روش مناسب در هنگام آرايش کردن ، سياهي دور چشم خود را کمتر کنيد و يا کاملا” بپوشانيد.

220080994

مرحله اول : کرم پودر
اول از همه کرم پودر هميشگي خود را استفاده کنيد و با استفاده از اسفنج ويا انگشتتان آن را دورچشمتان هم بزنيد و با يک ماساژ ملايم آن را پخش کنيد تا جذب شود . دقت کنيد که حتما” کرم پودر جذب پوستتان شده باشد.

مرحله دوم :
سپس از کانسيلر استفاده کنيد .در بازار کانسيلرهاي مختلفي براي پوشاندن انواع مختلف سياهي هاي دور چشم وجود دارد . اگر رنگ سياهي دور چشم شما به بنفش متمايل است از يک کانسيلر با تن زرد استفاده کنيد اما اگرسياهي دور چشمتان به رنگ آبي متمايل است از يک کانسيلر باتن نارنجي استفاده کنيد.
.
وقتي کانسيلر مناسب را انتخاب کرديد آن را به دور چشمتان بزنيد و با ضربات نوک انگشت سعي کنيد آن را محو و يکدست کنيد.در ابتدا ممکن است حس کنيد صورتتان کمي غير طبيعي شده است اما بعد از طي کردن مراحل بعدي و در پايان ، اين حالت از بين مي رود.

مرحله سوم : پنکک
بعد از اينکه کرم پودر و کانسيلر را استفاده کرديد از پنکک يا پودر استفاده کنيد . پنکک را به همه جاي صورت خود از جمله زير چشمهايتان بزنيد. فرچه و يا پد پنکک را خيلي آرام روي پوست زير چشمتان بماليد تا کرم پودر و کانسيلر پاک نشود.

مرحله چهارم : باز هم کانسيلر
دوباره از کانسيلر استفاده کنيد و مثل دفعه اول با با ضربه زدن توسط نوک انگشتان خود ، آن را محو کنيد . اما توجه داشته باشيد که رنگ کانسيلري که بار دوم استفاده مي کنيد با کانسيلري که در ابتدا از آن استفاده کرديد بايد متفاوت باشد. کانسيلر اول بايد روشن و اصلاح کننده باشد اما کانسيلر دوم بايد شبيه رنگ پوستتان باشد .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *