ساختمون چیست؟

ساختمون وب سایتی در حوزه ساخت و ساز است. اما این جمله کوتاه به خوبی گویای تمامی ویژگی‌های متمایز این وبسایت معتبر نیست. ساختمون یک شبکه قدرتمند بین صاحبان کسب و کار، که در حوزه صنعت ساختمان کار می‌کنند و افرادی که به دنبال خرید اقلام و محصولات ساختمانی هستند، ایجاد می‌کند. یکی از اهداف اصلی این وب سایت برقرارکردن تعاملی سازنده بین فروشندگان و خریداران است. این وب سایت با برخورداری از آخرین امکانات و فناوری اینترنتی قادر است به خوبی محصولات را در دید مشتریان قرار دهد. علاوه بر این، درباره‌ محصولات و فروشندگان اطلاعات جامع و درخوری جمع آوری می‌کند. بنابراین، مشتریان نه تنها می‌توانند به خوبی اجناس و خدمات را با هم مقایسه کنند، که این امر به انتخابی آگاهانه منجر می‌شود، بلکه می‌ توانند محصولات را از اقصی نقاط کشور انتخاب کنند و آنچه مورد نظرشان است را حتی در دورترین نقاط شناسایی و خریداری کنند.

مهم ترین ویژگی این وب سایت تبلیغات جامع و حرفه ای است. وب سایت ساختمون بنرهای تبلیغاتی جذابی تولید می‌کند. ساختمون، با کمک تیم حرفه‌ای و متخصص خود، از پتانسیل اینترنت به شکل هوشمندانه‌ای استفاده کرده و آن را در خدمت صاحبان کسب و کار، هر چند کوچک و محلی، در می‌آورد. تیم حرفه‌ای و خلاق این سامانه سعی دارد مدرن ترین و کارآمدترین شیوه‌ها را برای تبلیغ بکار برد و به طور مستمر خود را با جدیدترین روش‌های تبلیغاتی که در حال حاضر در دنیا بکار می‌رود به روز کند.

تبلیغات اینترنتی به شما چه کمکی می‌کند؟

اولین مزیت این شیوه تبلیغات، هزینه مقرون به صرفه آن است. تبلیغات اینترنتی از دیگر اشکال تبلیغات بسیار ارزان تر هستند. علاوه بر این، کارآیی بسیار بالایی دارد. این تبلیغات شما را قادر می‌سازند که محصول و خدمات خود را در معرض دید هزاران کاربر اینترنت قرار دهید. این بدان معناست که اینترنت به شما این امکان را می‌دهد که با حداقل هزینه بالاترین بازدید را داشته باشید. خب! جمع همین دو مزیت اول قانع کننده نیست؟

اگر هنوز قانع نشدید باید بگوییم تبلیغات اینترنتی هیچ محدودیت زمانی و مکانی ندارد. برای توضیح بیشتر یک مثال می‌زنیم: فرض کنید شما موفق می‌شوید که در بهترین جای شهر یک بیلبورد تبلیغاتی نصب کنید. حتما می‌دانید که شرکت های تبلیغاتی برای نصب تبلیغ شما، آن هم در بهترین نقطه شهر، چه هزینه‌ هنگفتی دریافت می‌کنند. اما اولا زمان استفاده از آن محدود است و طبعا با طولانی تر کردن زمان مجبورید قیمت بیشتری پرداخت کنید. ثانیا بیلبورد فقط در معرض دید افرادی قرار می‌گیرد که از آن نقطه شهر می‌گذرند. ثالثا معمولا این بیلبوردها در ساعات پر ترافیک بیشتر دیده می‌شوند. یعنی فقط در ساعات بخصوصی بازدهی دارند. حال این وضعیت را مقایسه کنید با تبلیغات اینترنتی. قیمتی که برای باکیفیت‌ترین تبلیغات هم پرداخت می‌کنید به هیچ عنوان قابل قیاس با بیلبورد نیست. در ضمن تبلیغ شما در معرض دید همه، از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب قرار دارد. محدودیت زمانی هم ندارد. حالا به نظر شما کدام شکل تبلیغ کارآمدتر است؟

چه کمکی از دست ساختمون بر می‌آید؟

این وب سایت به صورتی تخصصی روی صنعت ساختمان کار می‌کند، این خود مزیتی غیر قابل انکار در مقایسه با سایر وب سایت‌های تبلیغاتی است که روی همه نوع محصولی و بی هیچ تخصصی کار می‌کنند. وب سایت ساختمون مختص تبلیغ انواع کالاهای ساختمانی، اعم از کالاهای دکوراسیون داخلی (مانند انواع شومینه، انواع پرده و پرده کرکره و …)، انواع درب‌ها (مانند درب ضد سرقت یا درب اتوماتیک شیشه‌ای)، انواع پنجره (مانند پنجره دوجداره یا پنجره چوبی و …)، انواع سقف (مانند سقف شیبدار یا انواع سقف کاذب)، سیستم‌ های نمای ساختمان (مانند نمای شیشه‌ای، نمای اسپایدر و …)، انواع دیوارپوش و کفپوش (مانند کفپوش بتنی، دیوارپوش چوبی و …)، انواع سیستم ‌های پیش ساخته (مانند پله پیش ساخته، پله گرد یا سازه های LSF) و سایر کالاهای ساختمانی است.

این وب سایت بازدیدکننده‌های بسیاری دارد و همانطور که در بالا گفته شد، چون به شکل تخصصی کار می‌کند بازدیدکنندگانش کاملا تخصصی و هدفمند ساختمون را یافته‌اند و مطالعه می‌کنند. یعنی کاملا مخاطبان خاص را جذب می‌کند. پس شما می‌توانید به کمک این وبسایت به راحتی محصول خود را در معرض دید خریداران واقعی و مخاطبان خود قرار دهید. کاری که کمتر کسی می‌تواند انجام دهد. پس فرصت را از دست ندهید و با کارشناسان تبلیغات در ساختمون تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *