چگونه با آرایش بینی راکوچک کنیم

۱ از کرم پودر تيره استفاده کنيد.

از کرم پودري که يک يا دو درجه تيره تر از پوست معمولي شما است استفاده کنيد. و آن را به دو طرف بيني خود بزنيد. اگر بيني بلندي داريد ، اين کار باعث مي‌شود کوتاه‌تر ديده شود. اگر بيني پهني داريد ، کرم را در پايين بيني خود نيز بزنيد.

145871

۲٫ رژ گونه را بر استخوان گونه بزنيد.

اين کار يکي از بهترين روش‌ها است براي اينکه توجه را به نقطه ديگر جلب کنيد. رژگونه را از اطراف بيني شروع کنيد و به روي استخوان گونه حرکت کرده و به بالا به سمت چشمانتان هدايت کنيد. اين کار باعث مي‌شود افراد به گونه و چشمانتان توجه کنند و نه به بيني شما.

۳٫ توجه به روي لب

از رژلب رنگ روشن به همراه خط لب استفاده کنيد تا توجه به بيني شما جلب نشود.

۴٫ توجه به چشم‌ها

از سايه چشم و همين طور به ميزان تقريباً زيادي خط چشم استفاده کنيد . همين طور مي‌توانيد مژه مصنوعي يا ريمل نيز به کار ببريد.

۵٫ برنزه کننده دو درجه تيره تر به کار ببريد

مي‌توانيد از کرم پودر دقيقاً رنگ پوست خود استفاده کنيد ولي بعد از آن از برنزه کننده يک تا دو درجه تيره تر از پوست تان استفاده کرده و آن را به دو طرف بيني خود بزنيد. سپس يک لايه نازک از کرم پودر روشن از خط وسط بيني تا نوک بزنيد.

۶٫ بيني خود را روشن کنيد

کرم پودر رنگ صورت خود را استفاده کنيد ولي در دور بيني کمتر بزنيد. از کرم پودر تيره تر در طول بيني خود با انگشت و يا قلم آن را پخش کنيد تا خطوط دو رنگ مختلف مشخص نشود. سپس از کرم پودر روشن‌تر در وسط بيني خود استفاده کنيد. از يک برنزه کننده مات و بي رنگ در کل صورت خود استفاده کنيد ولي در اطراف محدوده‌اي که کرم پودر تيره تر استفاده کرديد محتاطانه عمل کنيد.اين روش نياز به کمي تمرين دارد ،پس بايد قبل از اينکه براي مراسم خاصي استفاده کنيد از قبل تمرين داشته باشيد.

اين نکات آرايشي به شما کمک خواهند کرد تا بيني خود را کوچک‌تر نشان دهيد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *