به نشین طبی باراد

به نشین طبی باراد

معرفی اجمالی محصول به نشین طبی باراد:

امروزه افراد ساعات طولانی، پشت میز کار و در هنگام رانندگی می نشینند . نشستن غلط و طولانی مدت باعث کمردرد و بیماری های ستون فقذات می شود. برای درست نشستن باید روی استخوانهای نشیمنگاهی بنشینید چراکه این استخوان ها برای تحمل وزن در بدن انسان تکامل یافته اند.

به نشین طبی باراد

استخوان های نشیمنگاهی تنها ۸ درصد سطح تماس با صندلی را اشغال می کنند و این در حالی است که ۶۵ درصد وزن بدن را تحمل می نمایند بنابراین به استخوانها، عضلات باسن، عصب سیاتیک و رگها در این ناحیه فشار زیادی وارد می شود.

دنبالچه عضو حساسی است که در انتهای پایینی ستون فقرات قرار دارد و هنگام نشستن بر آن فشار وارد می شود بنابراین نشستن طولانی مدت می تواند دنبالچه را دردناک کند.

buy

به نشین طبی باراد

به نشین ارتوپدی ارگونومیک باراد با توزیع وزن و کاهش فشار وارد بر استخوانهای نشیمنگاهی و دنبالچه ، نشستن را راحت و بدون درد می سازد.

ویژگی های محصول به نشین باراد

:: مناسب صندلی خودرو، صندلی اداری، ویلچر و … ::
:: نشستن راحت، مناسب برای نشستن های طولانی مدت ::
:: کاهش درد دنبالچه، کمردرد، بواسیر ::

:: جلوگیری از بیماری‌های پروستات , کاهش درد پروستات ::
:: فوم پلی اورتان، انعطاف پذیر، سلول باز با برگشت پذیری بالا ::
:: جریان آزاد هوا از فوم با مجاری گردش هوا، کاهش تعریق ::
:: روکش تری دی اسپیسر، قابلیت نفوذ هوا ::

به نشین طبی بارادبه نشین ارتوپدی ارگونومیک باراد از فوم پلی یورتان انعطاف پذیر(Flexible polyurethane Foam ) تهیه گردیده است که به نام فوم سرد شناخته می شود. فوم های سرد از نظر ساختار سلولی در طبقه فوم های سلول باز جای می گیرند.

به نشین طبی باراد

در فوم های پلی یورتانی سلول باز، ساختار سلول های درون ماتریس پلی یورتان باز بوده و با یکدیگر ارتباط دارند به گونه ای که در هنگام اعمال فشار بر این نوع فوم، هوای موجود در درن سلول ها جابجا شده و این خاصیت موجب انعطاف پذیری و نرمی فوم پلی یورتان می گردد. پس از برداشته شدن فشار از روی فوم دوباره از طریق مجاری باز سلولی هوا به درون فوم بازگشته و فوم به حالت قبل از اعمال فشار خود باز می گردد.
فوم پلی یورتان پشتی یبی کارا، انعطاف پذیر، سلول باز با برگشت پذیری بالاو ماندگاری طولانی است .

به نشین طبی باراد

buy

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *