شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها

بایگانی وبلاگ

به نشین طبی باراد

معرفی اجمالی محصول به نشین طبی باراد: امروزه افراد ساعات طولانی، پشت میز کار و در هنگام رانندگی می نشینند . نشستن غلط و طولانی مدت باعث کمردرد و بیماری های ستون فقذات می شود. برای درست نشستن باید روی استخوانهای نشیمنگاهی بنشینید چراکه این استخوان ها برای تحمل وزن در بدن انسان تکامل یافته اند. استخوان های نشیمنگاهی تنها ... ادامه مطلب »

پشتی طبی باراد

آمار ابتلا به کمردرد در بین رانندگان حتی بیشتر از کارمندان بانک می باشد. رانندگان وسایل نقلیه ی عمومی علاوه بر نشستن های طولانی مدت به دلیل قرارداشتن در معرض ارتعاش ماشین در معرض اختلالات اسکلتی عضلانی بیشتری می باشند. پشتی طبی باراد مدل کارا از فوم پلی یورتان با برگشت پذیری بالا تهیه شده به طوری که ضمن قرار ... ادامه مطلب »

تسکین کمردرد خفیف مزمن با ورزش یوگا

یوگا

محققان می گویند افراد مبتلا به کمردرد خفیف مزمن می توانند با یوگا بیماری شان را تسکین دهند. به گزارش خبرنگار مهر، به گفته محققان یوگا تحت هدایت مناسب می تواند کمک به کاهش درد کرده و در کوتاه مدت به چنین افرادی اجازه حرکت دهد. این مطالعه در هند، بریتانیا و ایالات متحده انجام شده است. تمام شرکت کنندگان ... ادامه مطلب »

از عوامل مهم ایجاد کمردرد در بانوان

کمردرد

درد کمری جزو دردهایی است که افراد آشنایی خوبی با آن دارند. ولی تحقیقات نشان داده است که خانم ها زودتر از آقایان دچار این درد می شوند. پوشیدن کفش پاشنه بند، حمل کیف سنگین و رسیدگی به امور خانه و بچه ها از عوامل مهم ایجاد کمردرد در خانم ها هستند. فاطمه حلوایی نتایج یک بررسی انگلیسی نشان داده ... ادامه مطلب »

یوگا در کاهش پشت درد و کمر درد مزمن مناسب و مفید است

یوگا

طبق نتایج یک مطالعه جدید، یوگا به اندازه ورزش درمانی در کاهش پشت درد و کمر درد مزمن مناسب و مفید است. به گزارش خبرنگار مهر، رابرت ساپر، عضو تیم تحقیق از مرکز پزشکی بوستون، در این باره می گوید: «تاثیر و کارآمدی یوگا بسیار در بین افرادی که یوگا کار می کردند، مشخص و بارز بود.» تحقیق قبلی نشان ... ادامه مطلب »

ورزش، بهترین گزینه برای از بین بردن درد کمر است

کمردرد

بازبینی نتایج مطالعات انجام شده نشان می دهد که ورزش، بهترین گزینه برای از بین بردن درد کمر است. به گزارش سرویس سلامت خبرگزاری ایسنا، استفاده از کفی‌های طبی در کفش، کمربندهای مخصوص و دیگر وسایل برای پیشگیری و کاهش کمردرد بدون آنکه تاثیری داشته باشد تنها هدر دادن پول است در حالی که مطالعات تایید می کند که ورزش ... ادامه مطلب »

هشدار نسبت به افزایش اختلالات ستون فقرات در کودکان

کمردرد

رئیس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران نسبت به افزایش اختلالات ستون فقرات در کودکان هشدار داد و عادت‌های نادرست تغذیه‌ای، رعایت نکردن استاندارد‌های حرکتی در فعالیت‌های روزانه و استفاده زیاد از تکنولوژی و موبایل را از عوامل اصلی شیوع این اختلالات عنوان کرد. دکتر محمدعلی محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سلامت خبرگزاری ایسنا، ضمن هشدار نسبت به افزایش اختلالات ستون ... ادامه مطلب »