best-medical-website-design

بهترین سایت پزشکی ایران

best-medical-website-design

بهترین سایت پزشکی ایران

یک پزشک چرا به وب سایت شخصی نیاز دارد؟ در وبسایت مخصوص پزشکان چه خدماتی ارائه خواهد شد؟ خدمات سئو چگونه میتواند افراد جدید را با پزشک آشنا کند؟ در این مقاله قصد معرفی شرکت طراحی سایت پزشکی را داریم اما ابتدا بگذارید تا دلایل نیاز یک پزشک به وبسایت را بررسی کنیم.

رزرو وقت و نوبت دهی به بیماران

سالن‌های شلوغ انتظار در مطب پزشکان برای همه ما آشناست و البته انتظار در همچین سالن‌هایی برای افراد سالم نیز ناخوشایند است چه برسد به اینکه شخص مورد نظر از بیماری خاصی رنج ببرد. حال اگر پزشک مورد نظر سامانه‌ای آنلاین برای بیمارانش داشته باشد که امکان رزرو وقت و نوبت دهی آنلاین را به آنها بدهد این مشکل به طور کامل حل خواهد شد و هر بیماری با اطلاع از وقت ویزیت خود دیگر در ساعت اشتباهی در مطب پزشک حاضر نشده و سر وقت نزد پزشک خواهد بود.

توضیحات مقدمات در مورد بیماری های خاص

وقت ویزیت هر بیمار ممکن است جوابگوی توضیح کامل پزشک نباشد و خیلی از سوالات جزئی و پیش پا افتاده‌ای که بیمار در ذهن دارد مانع از پرداختن پزشک به مسائل اصلی شود در این مواقع پزشک مورد نظر میتواند با راه اندازی وبسایت اینگونه توضیحات را در قالب سوالات متداول به صورت عمومی پاسخ داده و به بیماران این امکان را بدهد که قبل از مراجعه به پزشک جواب اکثر سوالات ابتدایی خود را داشته باشد.

اطلاع رسانی پزشک

ممکن است به هر دلیلی امروز نتوانید به مطب خود بروید در این صورت چگونه موضوع را برای بیمارانی که احتمال مراجعه به مطب شما را دارند اطلاع رسانی میکنید؟ بهترین راهکار آن داشتن یک وبسایت است که بتوانید اطلاع رسانی ها را در آن انجام دهید.

لیست سایت های پزشکی:

مجله دهه هفتادی ها اقدام به انتشار لیستی از سایت های پزشکی وسلامت معتبر ایرانی کرده است که میتوانید با مراجعه به “لیست سایت های پزشکی” آنها را مشاهده کنید.


موارد نیاز پزشکان به داشتن وب سایت به همینجا ختم نمی شود و مطمئناً شامل موارد زیادی است اما ما به همین ۳ مورد اکتفا خواهیم کرد.

طراحی سایت پزشکی توسط سایت گستر به شما یک وبسایت همه منظوره خواهد داد که امکانات کامل مخصوص پزشکان را در بر گیرد تا شما به راحتی بتوانید با بیماران خود در ارتباط باشید، همچنین اگر بخواهید بیماران جدید را از تخصص و خدمات خود آگاه سازید شرکت سایت گستر میتواند خدمات سئو را برای شما پیاده نماید تا وبسایت شما در موتورهای جستجوی گوگل در صدر نتایج قرار بگیرد و از این طریق افراد بیشتری را با خدمات خود آشنا کنید.

سایت ساز این شرکت علاوه بر دارا بودن پیشرفته ترین امکانات مربوط به سایت های پزشکان در دیگر موضوعات نیز قابل استفاده بوده و جوابگوی نیاز شماست.

سایت های پزشکی معتبر

اما قبل از اینکه بخواهید یک سایت پزشکی طراحی کنید بهتر با برخی از سایت های پزشکی معتبر آشنا شوید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید.

مجله سلامت

سایت مجله سلامت یکی از وبسایت های معتبر ایرانی در زمینه ارائه محتوای مرتبط با پزشکی و سلامت است این سایت با دارا بودن بخش هایی همچون بانک دارویی و بانک پزشکان اطلاعات کامل و مفیدی در زمینه سلامت در اختیار کاربرانش قرار میدهد.

به زودی سایر وبسایت های معتبر پزشکی را نیز درج میکنیم.

لطفاً در صورتی که وبسایت خاصی مدنظر شماست، در قسمت نظرات آدرس آنرا برای ما ارسال کنید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *